Witamy w firmie Berag Sp.z o.o

Berag Sp.z o.o jest polską firmą doradcza działającą na międzynarodowym rynku od 1994 roku, mająca długoletnie doświadczenie w realizacji projektów związanych z:

organizacją giełd kontaktów zarówno w Polsce jak i zagranicą
organizacją udziału w targach międzynarodowych,
zdobywaniem nowych rynków,
kojarzeniem partnerów

wykonywanych m.in. na zlecenie BMWA (Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki) oraz Niemieckiego Ministerstwa Ochrony Środowiska.

Należy podkreślić, że w odwrotnym kierunku nasza firma oferuje polskim przedsiębiorcom kompleksową pomoc w kwestii działań proeksportowych do krajów Unii Europejskiej głównie ze strefy niemieckojęzycznej

Ścisła współpraca z szeregiem Niemieckich Izb Przemysłowo- Handlowych, naszymi Logo-Partnerami w różnych projektach, daje duże nadzieje, by produkty czy usługi naszych klientów trafiły pod "właściwy adres". Dotychczas poprzez współpracę z Izbami Przemysłowo-Handlowymi doprowadziliśmy do kilkuset bezpośrednich spotkań pomiędzy firmami z Polski i Niemiec. Aktualnie prowadzimy przedstawicielstwo handlowe dla kilku firm niemieckich i szwajcarskich w Polsce

Od wielu lat jesteśmy organizatorem wystąpień targowych dla grup firm z danej branży, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Godnym podkreślenia jest fakt, że w ostatnich latach otrzymaliśmy jako jedyna firma prywatna trzykrotnie zlecenie z Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki na organizację tzw. Giełd Kooperacyjnych, które mają na celu praktyczne zbliżenie partnerów z Polski i Niemiec.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Lista referencyjna

  Zapraszamy do pobrania krótkiej prezentacji firmy ECOPOL Consult w formacie PDF

  W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat Programu prosimy o skorzystanie z informacji umieszczonych na stronach internetowych PARP www.parp.gov.pl lub o bezpośredni kontakt z nami.

Copyright ©2004 ECOPOL Consult