Koncepcja Logo-Partnerstwa

Logo/ marka partnera instytucjonalnego (np. stowarzyszenia, izby) prezentowane jest zarówno w siedzibie pool'u jak i również na stronie internetowej oraz przy okazji imprez, organizowanych przez marketing pool (np. grupowy udział w targach). Partnerstwo tego rodzaju może być wykorzystywane przez ECOPOL CONSULT jako referencje, a partner stara się przekazać informację o Marketing Pool swoim członkom.

Członkowie Logo- Partnera mogą uczestniczyć w pool'u na zasadach preferencyjnych. Logo- partnerstwo obowiązuje do jego odwołania i jest bezpłatne. Zawarte zostaje na podstawie wypełnionego formularza oraz odpowiedniego potwierdzenia ze strony ECOPOL CONSULT.

Logo- partnerstwo umożliwia Państwu jako naszemu partnerowi bez większych nakładów oferować "własny" pool-service. W drugą stronę my korzystamy z udziału i renomy partnera, rewanżując się m.in. udzielając rabaty przyszłym członkom. Partnerstwo tego rodzaju może być zaczątkiem przyszłych wspólnych projektów i przedsięwzięć, nie jest jednak ono żadnym zobowiązaniem w odniesieniu do intensywnej współpracy.

Chcemy zwrócić również Państwa uwagę na to, iż w siedzibie pool'u oferujemy również kompletny serwis lobbistyczny i przedstawicielski dla instytucji/ stowarzyszeń itp., o którego warunkach z przyjemnością Państwa poinformujemy.

  Obecni partnerzy Poolu

   German Water e.V.
więcej...

   IHK im mittleren Ruhrgebiet zu Bochum
więcej...

   Handwerkskammer Münster
więcej...

  IHK Nord Westfalen
więcej...

   IHK Potsdam
więcej...

   Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie"
więcej...

   Powiat Recklinghausen
więcej...

   Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
więcej...

   Südwestfälische IHK
więcej...

   WFG Kreis Borken
więcej...

   WWI Wasserwirtschaftsinitiative NRW
więcej...

Copyright ©2004 ECOPOL Consult